Hej!

Od roku 2013 prowadzę studio projektowania graficznego Fimografika z siedzibą we Wrocławiu.

Moje doświadczenie zawodowe zdobyłem jako freelancer, realizując zlecenia dla indywidualnych klientów, a także dzięki współpracy z agencjami reklamy, realizując zlecenia dla średnich i dużych firm, często pracując pod presją czasu. Współpracowałem również z paroma wydawnictwami projektując layouty gazet oraz okładek. Zadowolenie Klienta jest dla mnie bardzo ważne, zobacz co piszą o mnie moi Klienci.

Lata lecą...

Grafiką komputerową zajmuję się już od 15 lat i dalej mi się chce :)

Projektowanie grafiki komputerowej jest moją pracą, a praca z grafiką jest moją pasją. Dlatego projektowanie graficzne daje mi dużą radość i zawsze podchodzę do mojej pracy z dużym zaangażowaniem. Każdy projekt traktuję jako nowe wyzwanie. Jestem osobą kreatywną, pełną pomysłów i zainteresowań. Jeśli szukasz profesjonalnych projektów wykorzystujących obecne trendy, to skontaktuj się ze mną.

Dla kogo pracuję?

Moja oferta skierowana jest dla małych i dużych firm oraz dla osób, które rozpoczynają swoją działalność gospodarczą i pragną zaistnieć na rynku.

Jeśli jesteś osobą, która planuje stworzyć nowy wizerunek firmy, marki lub produktu albo planujesz go odświeżyć, a może potrzebujesz po prostu skorzystać z usług grafika komputerowego, to dobrze trafiłeś! Jestem grafikiem freelancerem z Wrocławia, ale pracuję zdalnie z osobami z całej Polski jak również z zagranicy. W mojej ofercie znajdziesz szeroki zakres usług związanych z projektowaniem graficznym. Zapraszam do współpracy!