Filip projektował dla nas logo (obie wersje były super i nie mogliśmy się zdecydować którą wybrać), layouty na stronę www i gadżety reklamowe. Grafik był bardzo zaangażowany w projekt, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni bo wyszło fantastycznie :) Polecam!

- Mateusz Plewa

knowme

Bardzo polecamy usługi graficzne pana Filipa, które są na najwyższym możliwym poziomie i odpowiadają dzisiejszym trendom. Pan Filip w bardzo krótkim czasie opracował dla naszego czeskiego oddziału wersję internetowych banerów reklamowych dla wyszukiwarek Google oraz Seznam.cz , z których skorzystamy podczas czeskiej kampanii marketingowej. W przyszłości chętnie znowu skorzystamy z tych usług!

- Łukasz Wróbel

CATCHSHIFT

Polecam współpracę wszystkim Klientom dla których ważne jest indywidualne podejście do projektu. Filip bardzo uważnie słucha swoich Klientów i doskonale rozumie ich oczekiwania. Projekty wykonywane z dbałością o najmniejsze szczegóły, realizowane w terminie.

Patryk Chmielewski

pro-pozycje.pl

Polecam współpracę z Panem Filipem. Profesjonalizm, cierpliwość, inwencja twórcza oraz miła atmosfera sprawiają, że z pewnością przy kolejnych projektach nie zawaham się przy wyborze grafika.

- Monika Gramburg

Urząd Miejski Wrocławia

Niniejszym polecam pana Filipa Morawskiego, prowadzącego działalność pod marką Fimografika jako sprawdzonego partnera w zakresie projektowania graficznego. W 2017 pan Filip Morawski opracował projekty graficzne naszej strony internetowej. Współpraca z panem Filipem przebiegała bez zarzutu. Projekty były dostarczone na czas, estetyczne i zgodne z przedstawionymi założeniami.

- Błażej Miernikiewicz

Prezes zarządu komplementariusza Artefakt Sp. z o.o. Sp.k.

Polecam serdecznie współpracę z firmą Fimografika. Kreatywność, terminowość i wysoka jakość projektów graficznych, to czynniki na które zwracamy szczególną uwagę i Filip spełnia nasze oczekiwania w tym zakresie w stu procentach. Bannery przygotowane przez Filipa nie tylko dobrze wyglądają, ale co kluczowe są skuteczne i generują wysoki współczynnik klikalności.

- Jakub Domagała

Performance Marketing Manager Tjestetorget AS

Współpracuję z Filipem Morawskim już od ponad 3 lat. Wspólnie tworzyliśmy 4 edycje albumu Homebook Design, które odniosły sukces sprzedażowy oraz cieszą się dużym zainteresowaniem. Oprócz tego Filip projektował dla Nas reklamy prasowe, infografiki, banery, layout strony www, roll up oraz nowe wizytówki firmowe. Filip jest sprawdzonym grafikiem i mogę polecić jego usługi.

Anna Poprawska

DYREKTOR OPERACYJNY / Homebook.pl

Lubię pracować z Filipem, zawsze mogę na niego liczyć. Widzę że podchodzi do pracy z pasją i dużym zaangażowaniem. Bardzo polecam!

- Grzegorz Pawlik

Redaktor Naczelny / Mój Piękny Ogród